טיפים לאתר סחר עבור עסקים קטנים

טיפים לאתר סחר עבור עסקים קטנים

ככל שצרכנים דורשים יותר ויותר חווית קנייה נוחה והמגפה ממשיכה להשפיע על פעילות החנויות, אפילו עסקים קטנים פונים לפתרונות מסחר אלקטרוני. בימינו, זה זול יותר מאי פעם להחזיק בחנות מקוונת. אם אתה רוצה לשנות את האסטרטגיה של העסק הקטן שלך מחוויית הקניה הפרונטלית לעסק מקוון, זה דורש מספר התאמות כדי לעמוד ביעדי אתר הסחר האלקטרוני שהצבת. הנה מספר דרכים לשווק ביעילות עסק מקומי שהופך לעסק מקוון עם אתר סחר אלקטרוני:

1. שימוש במדיה חברתית לקידום מקומי

סביר להניח שקהל היעד שלך נמצא ברשתות החברתיות - והם משתמשים בו יותר ויותר כדי למצוא מוצרים ושירותים. כשכל הפלטפורמות העיקריות מציעות תיוג גיאוגרפי ובדיקות מיקום, יהיה לא חכם לוותר על הזדמנויות הפרסום המקומיות. תייג את הפוסטים החברתיים שלך עם המיקום שלך, אפילו שאתה מקדם את אתר המסחר האלקטרוני שלך. סביר יותר שטיפוח האמון בקהל היעד שלך תעניק לו תחושת נוחות. בנוסף, פוסטים עם תיוג גיאוגרפי נוטים להופיע גבוה יותר בעדכונים של גולשים.

2. מינוף כהוכחה חברתית

אין כזה דבר יותר מדי הוכחה חברתית לעסק שלך, במיוחד כשאתה מוכר באינטרנט. בהיעדר היכולת הפיזית לבחון מוצר באופן אישי, צרכנים מסתמכים הרבה על ביקורות ועל חוויות לקוחות אחרים כדי לקבל החלטות רכישה. אל תשאיר את זה בידי הגורל: תציג ביקורות והמלצות ממש בדפי המוצרים שלך, ותשתמש בהוכחה חברתית בכל משפך המכירות כדי לעזור לגולשים להחליט לבצע רכישה ולהפוך לקונים.

3. הפעלת תכנית תגמולים דיגיטלית

עסקים מקומיים מתגמלים כבר שנים את לקוחותיהם הקבועים. על ידי הסבת תכנית הלקוחות הנאמנים שלך למערכת תגמולים דיגיטלית, אתה יכול לעזור ללכוד קהל רחב יותר ולעודד את הלקוחות הקבועים שלך לעשות קניות באינטרנט. נסה להפעיל תכנית הפניות בה לקוחות מקבלים הנחה על שיתוף העסק שלך ברשתות חברתיות, או שלח קודי הנחה באמצעות הודעות הדוא"ל השיווקיות שלך. במילים אחרות, חשוב מחוץ לקופסא ומצא דרכים קלות לתגמל את הלקוחות הטובים ביותר שלך.

סיכום

אתה לא צריך לבזבז המון כסף על פלטפורמת מסחר אלקטרוני משוכללת כדי לפתוח את העסק המקומי שלך לרשת. בעזרת שילוב של שיווק חכם ופוסטים חברתיים רלוונטיים תלויי מיקום, תוכל להרחיב את בסיס הלקוחות שלך בקלות. בנוסף, צרכנים יהיו יותר נוטים לקנות אצלך אם הם יוכלו לבצע רכישות בקלות ובבטיחות מהנוחות של הבית (או הנייד שלהם). אפילו חנויות אם וחנויות פופ-אפ יכולות להיכנס לאינטרנט בימים אלה, אז אל תוותר על הזדמנות למכירות נוספות!

 זקוק לעזרה בהרחבת יכולת המסחר האלקטרוני באתר האינטרנט שלך, או בהשקת חנות מקוונת?

המומחים לסחר אלקטרוני ב- איט מטרז בניית אתרים כאן כדי לעזור. פנה אלינו היום.

תגובות והערות:(0)
יש להזין שם
יש להזין הערה